Aroma Marketing – rozwiązania zapachowe dla biznesu

FAQ

Jak działacie?

Zmysł węchu jest bardzo często pomijany w działaniach marketingowych. Tymczasem jest to zmysł, który posiada “pamięć” trwalszą niż pozostałe zmysły. Gdy odpowiedni zapach połączy się z usługą lub marką, to przyjemne skojarzenia na długo pozostają w pamięci Klienta. Nasza firma pomaga większym i mniejszym Klientom zadbać o ten aspekt.

Jakie zapachy posiadacie w swojej ofercie?

Posiadamy bardzo szeroką bazę zapachów. Każdy zapach prosty ma swoje indywidualne właściwości, a umiejętne stworzenie kompozycji pozwala uzyskać interesujące nas reakcje społeczne. Kompozycje podzielone są na rodziny zapachów i branże przeznaczenia. Wszystkie zapachy dobierane są pod konkretne potrzeby i oczekiwania Klienta.

Czy zapach można zainstalować w dowolnym lokalu?

Dla żadnego lokalu nie ma przeciwwskazań. Nasze zapachy nie posiadają alergenów i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Na jakich zasadach nawiązywana jest współpraca?

Z naszej oferty można skorzystać na zasadzie kupna urządzenia na własność, bądź jego dzierżawy. Rozwiązania te są stosowane zamiennie lub komplementarnie w zależności od potrzeb Klienta.

Standardowe okresy dzierżawy wynoszą 24 oraz 36 miesięcy. Jest to okres, w którym kampania ma szansę przynieść pożądane rezultaty i Klient jest w stanie dokonać właściwej oceny jego wdrożenia. W czasie obowiązywania umowy nasz wykwalifikowany personel monitoruje zużycie wkładów zapachowych i wymienia je, aby zachować ciągłość świadczenia usługi oraz wykonuje bieżący serwis urządzenia.

Do każdego Klienta podchodzimy jednak indywidualnie, dlatego po szczegóły zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Jak wygląda kwestia późniejszego serwisu (m.in. wymiany zapachów w urządzeniach)?

W okresie obowiązywania umowy wizyty naszych serwisantów są realizowane bezpłatnie. Bez względu na to, czy jest to wizyta programowa, czy wykonywana “na żądanie”. Dzięki temu już w momencie podpisywania umowy otrzymujesz informacje o pełnych kosztach kampanii. Nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe wydatki z nią związane i nic nie przeszkodzi w zachowaniu jej ciągłości.

Jesteś zainteresowany Aroma Marketingiem w swoim biznesie?

Skontaktuj się! Nasi konsultanci przygotują ofertę: aroma system, aroma zapach do firmy lub kompleksowe wprowadzenie aroma marketing w Twoim biznesie do 24h!