Aroma Marketing – rozwiązania zapachowe dla biznesu

Realizacje

Strona główna » Realizacje

Nasze realizacje

Dla marki odzieżowej wdrożyliśmy nas system do aromatyzacji pomieszczeń w ponad 50 oddziałach rozmieszczonych w całej Polsce.

Wspólnym zamysłem było wykreowanie niebanalnej kompozycji zapachowej, która w idealny sposób podkreślałaby markę i komunikowała się z klientem.

Stworzyliśmy niezwykle męską, świeżą i elegancką kompozycję zapachową, która tworzy logo zapachowe marki. Zapach przejawia się nie tylko w aromatyzacji salonów, ale również jako integralny element komunikacji marki z Klientem. Towarzyszy przesyłkom ze sklepu internetowego, został wdrożony do materiałów drukowanych oraz towarzyszy przy okazji eventów wprowadzających nowe kolekcje.

Zapach dostarczany jest do przestrzeni salonów dzięki profesjonalnym urządzeniom z serii ProSense PRO.

Jesteśmy pewni, że profesjonalnie wdrożony marketing zapachowy spowoduje wzrost rozpoznawalności marki, przyczyni się do polepszenia ruchu w sklepach i tym samym realnie przełoży się na wzrost obrotów.

marketing zapachowy dla sklepów

Nasi klienci

Poznaj wybranych Klientów, z którymi współpracujemy.

Jesteś zainteresowany Aroma Marketingiem w swoim biznesie?

Skontaktuj się! Nasi konsultanci przygotują ofertę: aroma system, aroma zapach do firmy lub kompleksowe wprowadzenie aroma marketing w Twoim biznesie do 24h!