Aroma Marketing – rozwiązania zapachowe dla biznesu

ScentCare

Strona główna » O nas
O nas
Od 20 lat pomagamy naszym klientom tworzyć pięknie pachnące wnętrza

ScentCare od 20 lat działa na rynku Aroma Marketingu wdrażając coraz nowsze osiągnięcia naukowe w tej dziedzinie. 

Pomagamy tworzyć pięknie pachnące wnętrza, które dosłownie kochają klienci. Pomagamy tworzyć atmosferę, która sprzyja zakupom. 

Wszyscy mówią o produktach i dyfuzorach zapachowych, w ScentCare mówimy o korzyściach osiąganych z zastosowania zapachów marketingowych. Szyjemy rozwiązania na miarę , które pomagają ci zwiększać sprzedaż. Inni skupiają się na słowach, my skupiamy się na rezultatach możliwych do osiągnięcia. 

Inni mówią o kosztach lub inwestycjach w Marketing Zapachowy, natomiast my planujemy kampanie Aroma Marketingowe tak, aby na siebie zarabiały.

Aroma dla sklepów

Bezpieczeństwo

Twoje bezpieczeństwo w jest dla nas podstawą. Drugi człon (anglojęzyczny) nazwy naszej firmy “care’ – zobowiązuje do ostrożności. Wszystkie nasze produkty, serwis oraz instalacje są najwyższej jakości. Posiadamy własny krajowy serwis, który szybko sprawnie i profesjonalnie przeprowadza montaże i pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu dostarczanych przez nas rozwiązań.

Zapachy

Używamy tylko zapachów najwyższej jakości. Spełniają ona standardy IFRA 20/51. Wszystkie zapachy ScentCare produkowane są we Francji przez nobilitowanych perfumiarzy. Dzięki temu, jesteśmy w stanie tworzyć zapachy z certyfikatami ECOCERT. Co ważne, zapachy mogą być wolne od alergenów (większa część naszych kompozycji już spełnia to bardzo ważne kryterium).

Technologia

Jako jedna z nielicznych firm na terenie Europy Centralnej i jako jedyna w Polsce, produkujemy profesjonalne dyfuzory do AromaMarketingu. Dzięki temu, skutecznie konkurujemy z dużymi światowymi markami. Stosując zaawansowane technologie i innowacyjne elementy zawsze jesteśmy o krok do przodu przed konkurencją. Dbamy o to, aby były to rozwiązania zarówno elastyczne, jak i  ekonomiczne.

Zespół ScentCare

Poznaj nas osobiście!
Marcin Kasprzak CEO Managing Director

Marcin Kasprzak

 Managing Director

Założyciel i właściciel firmy ScentCare. W branży aromamarketingu działa ponad 20 lat. Absolwent Akademii Ekonomicznej. Zaprojektował i wdrożył do produkcji profesjonalną linię dyfuzorów. Wielki pasjonat zapachów w szczególności naturalnych olejków eterycznych oraz nowych technologii stosowanych w branży zapachowej. Swoje zainteresowania  przekłada na sukces firmy. 

Prywatnie pasjonat motoryzacji i muzyki rockowej.

Agnieszka Kasprzak PR Marketing Manager

Agnieszka Kasprzak

 Brand Manager

Absolwentka biotechnologii na Politechnice Wrocławskiej.

Wiele lat związana była z branżą ochrony środowiska. Zajmowała się między innymi wdrażaniem systemów zarządzania jakością i zarządzaniem środowiskiem. W ScentCare przede wszystkim zajmuje się marketingiem oraz dba o dobry wizerunek firmy na zewnątrz.

Prywatnie pasjonatka podróży, kina obyczajowego i dobrej literatury.

WhatsApp Image 2022-12-07 at 13.37.20

Joanna Kluba

ScentEvaluator&Sales Manager

Absolwentka Pedagogiki na  Uniwersytecie Wrocławskim.

Jej pasją od zawsze są zapachy. W ScentCare pełni funkcję Managera Sprzedaży i Evaluatora   . Dzięki doskonałemu węchowi i licznym szkoleniom, perfekcyjnie dobiera zapachy markom z którymi współpracuje, opiekuje się nimi na całej ścieżce współpracy. 

Prywatnie entuzjastka dobrej kuchni, mody i miłośniczka psów rasy jamnik.

Jesteś zainteresowany Aroma Marketingiem w swoim biznesie?

Skontaktuj się! Nasi konsultanci przygotują ofertę: aroma system, aroma zapach do firmy lub kompleksowe wprowadzenie aroma marketing w Twoim biznesie do 24h!