ScentCare Polska

Poznaj naszą markę oraz technologie, które stosujemy w swojej pracy.

ScentCare od 12 lat działa na rynku Aromamarketingu wdrażając coraz nowsze osiągnięcia naukowe w tej dziedzinie. 

Jako jedyna firma w branży Aromamarketingu mamy całkowicie inne podejście do klienta.

Wszyscy mówią o produktach, my mówimy o korzyściach, rozwiązaniach szytych na miarę. Inni skupiają się na słowach, my skupiamy się na rezultatach możliwych do osiągnięcia, które uzyskasz używając naszych rozwiązań.

Inni mówią o kosztach lub inwestycjach w Marketing Zapachowy, natomiast my planujemy kampanie Aromamarketingowe tak, aby na siebie zarabiały.

Bezpieczeństwo

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas podstawą. Wszystkie nasze produkty, serwis oraz instalacje są najwyższej jakości. Posiadamy własny krajowy serwis, który szybko sprawnie i profesjonalnie przeprowadza montaże i pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu dostarczanych przez nas rozwiązań.

Zapachy

Używamy zapachów najwyższej jakości. Spełniają ona standardy IFRA 11A i 11B. Wszystkie produkowane są we Francji przez nobilitowanych perfumiarzy. Jesteśmy w stanie tworzyć zapachy z certyfikatami ECOCERT, a także wolne od alergenów (większa część naszych kompozycji już spełnia to kryterium).

Technologia

Jako jedna z nielicznych firm w Europie centralnej i jedyna w Polsce , produkujemy profesjonalny sprzęt do AromaMarketingu, którym skutecznie konkurujemy z dużymi światowymi markami.Dzieki innowacyjności zawsze jesteśmy o krok do przodu.

Poznaj nasz zespół

W ScentCare zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem

Marcin Kasprzak

Marcin Kasprzak

CEO / Managing Director

Założyciel i właściciel firmy ScentCare. W branży aromamarketingu działa ponad 12 lat. Absolwent Akademii Ekonomicznej.  Skonstruował i wprowadził do produkcji profesjonalną linię dyfuzorów zapachowych. Wielki pasjonat zapachów w szczególności naturalnych olejków eterycznych oraz nowych technologii stosowanych w branży zapachowej. Swoje zainteresowania  przekłada na sukces firmy.

Prywatnie pasjonat motoryzacji i muzyki rockowej.

Agnieszka Kasprzak

Agnieszka Kasprzak

PR & Marketing Manager

Absolwentka biotechnologii na Politechnice Wrocławskiej. Wiele lat związana była z branżą ochrony środowiska. Zajmowała się między innymi wdrażaniem systemów zarządzania  jakością i środowiskiem. W ScentCare zajmuje się marketingiem oraz dba o dobry wizerunek firmy.

Prywatnie pasjonatka podróży, kina obyczajowego i dobrej literatury.

Agnieszka Kasprzak

Agnieszka Kasprzak

Scent Consultant

Absolwentka Chemii na Uniwersytecie Wrocławskim. Jej pasją od zawsze są zapachy. W ScentCare pełni funkcję konsultanta zapachowego. Odpowiada między innymi za właściwe przeprowadzanie procesu doboru zapachu dla klienta. Dba o dobre relacje z klientami, doradza, prezentuje oraz zajmuje się sprzedażą usług aromamarketingu.

Prywatnie entuzjastka dobrej kuchni, mody i miłośniczka psów rasy beagle.

Jesteś zainteresowany Aroma Marketingiem w swoim biznesie?

Skontaktuj się! Nasi konsultanci  przygotują ofertę na wprowadzenie dopasowanego zapachu w Twoim biznesie do 24h!