Aroma Marketing – rozwiązania zapachowe dla biznesu

Artykuły - blog ScentCare

Strona główna » Blog » Fashion Meeting we Wrocławiu

Fashion Meeting we Wrocławiu

W miniony weekend na Stadionie Miejskim odbywał się Fashion Meeting, czyli największe w południowej Polsce targi i pokazy mody. Impreza zgromadziła około 130 wystawców na blisko 4000 m2. Przez te dwa dni wszystkim towarzyszył znakomity konferansjer Conrado Moreno. Dzięki jego odwiedzinom (wraz z mikrofonem i wiernym kamerzystom) na poszczególnych stoiskach wystawienniczych, każdy miał możliwość zaprezentowania swojej marki wśród pozostałych uczestników Fashion Meeting i wśród wszystkich odwiedzających. A pod koniec każdego z dwóch dni wśród wszystkich odwiedzających, którzy wypełnili kupon konkursowy rozlosowane zostały atrakcyjne nagrody.

Z perspektywy czasu targi należy ocenić, jako niezwykle udane. Szerokiemu gronu klientów mogły się zaprezentować marki wschodzące, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z modą i stylizacją. Marki, o których istnieniu nie miało pojęcia wielu odwiedzających. Marki, których nie spotkasz w centrach handlowych, a które oferują ubrania niezwykłe, piękne, wspaniałe, które przy sprzyjających okolicznościach z pewnością odniosą sukces i znajdą szerokie grono odbiorców.

O właściwe doznania zapachowe podczas całych targów zadbała oczywiście nasza firma – ScentCare Polska – która przez dwa dni aromatyzowała całą przestrzeń zagospodarowaną na Fashion Meeting. Zapach, który został przez nas dobrany, idealnie wpisał się w atmosferę targów i pokazów, o czym świadczyły wyłącznie pozytywne reakcje Klientów odwiedzających nasze stoisko. Dostaliśmy również prośby o współpracę stałego aromatyzowania przestrzeni wystawienniczych niektórych marek.

Przy okazji nie sposób pominąć faktu, że wielu wystawców było zaskoczonych pojęciem “marketingu zapachowego”. Wcześniej nie słyszeli o tym, że zapach można skutecznie wykorzystywać w sprzedaży. Dla wielu nowością było to, że zapachy w ogóle oddziałują na człowieka, mogą pobudzać emocję i skłaniać do podejmowania określonych zachowań. Cieszymy się, że mieliśmy okazję z wieloma z nich porozmawiać, naświetlić korzyści płynące z profesjonalnego stosowania marketingu zapachowego oraz zagrożenia płynące z niewłaściwego stosowania zapachów na przykład w postaci odświeżaczy powietrza.

Było nam niezmiernie miło dołączyć do partnerów tej świetnej imprezy!

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć prezentujących nasze stoisko.

SCP Fashion Meeting

Po więcej zdjęć z samej imprezy odsyłamy na oficjalny profil Fashion Meeting na portalu Facebook.

Warto przeczytać: