Aroma Marketing – rozwiązania zapachowe dla biznesu

Artykuły - blog ScentCare

Strona główna » Blog » Czy istnieje zapach idealny?

Czy istnieje zapach idealny?

Zawsze kiedy zadaję sobie to pytanie, przychodzą mi na myśl dwa filmy… Pierwszy z nich to „Zakochani” z Magdaleną Cielecką i Bartoszem Opanią. Główna bohaterka zajmuje się zawodowo negocjowaniem umów. Jest w stanie zauroczyć sobą każdego mężczyznę – zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Tajemnicą jej sukcesu jest nietuzinkowy zapach. Zosia każdego dnia pieczołowicie warzy perfumy, którymi pozbawia mężczyzn instynktu samozachowawczego. Składniki są bardzo trudne do pozyskania, a praca nad mieszankami niezwykle czasochłonna, jednak wysiłek się opłaca. Dodany do perfum sok z żuka – a ściślej “owadzi feromon” oszałamia mężczyzn i sprawia, że spełniają każdy jej kaprys;)

Drugi film to „Pachnidło”. Obdarzony genialnym węchem Jean-Baptiste Grenouille, zafascynowany światem aromatów, pragnie stworzyć najpiękniejsze pachnidło na świecie. Z chwilą gdy poznaje zapach kobiety, jego fantazja staje się obsesją. Aby zaspokoić swoje pragnienie, nie zawaha się zostać mordercą…

Jak myślicie? Czy istnieje zapach idealny? A może znacie jakiś inny film poruszający temat zapachu i nie jest to program kulinarny;) Jaki jest Wasz ulubiony zapach?
Nie pytam o to bez powodu… Trwa nasz letni konkurs i szkoda byłoby go przegapić. Szczegóły dla przypomnienia… poniżej;)

KONKURS PACHNĄCY LATEM!!!

Zaproś do polubienia naszego fanpage’a na facebook’u wszystkich swoich znajomych, a w komentarzu pod postem napisz jaki zapach kojarzy Ci się z latem… Wygra osoba, której uda się zaprosić największą ilość osób, a my w nagrodę prześlemy jej cudowną, ekskluzywną lampę do aromatyzowania pomieszczeń z olejkiem w jej ulubionym zapachu… Lampy nie są dostępne w sprzedaży!!! Podaruj sobie odrobinkę luksusu;) Polub nas!

UWAGA!!!

W związku z wciąż rosnącym zainteresowaniem naszą stroną… Poszerzyliśmy liczbę nagród… Do wygrania jest aż 5 lamp!!!

Rozwiązanie konkursu pod koniec sierpnia!!!

Warto przeczytać: